Загальношкільні батьківські збори

1 грудня 2015 року в школі відбулися загальношкільні батьківські збори.

На розгляд батьків було представлено кілька поточних питань навчально-виховного процесу:

– звіт за 3 місяці навчального року;

– представлення шкільного Кодексу 2.0;

– встановлення вендінгового апарату.

Розроблений Кодекс 2.0 на розсуд батькам представляли учні 10 класу, які допомагали у проведенні класних, а згодом і шкільних дебатів. Батьки мали змогу не лише почути правила вироблені учнями, але й переглянути фрагменти відео самих дебатів, глянути на своїх дітей з іншого боку.

Збори були цікавими, яскравості додавали перегляд мультимедійної презентації (звіт про роботу, представлення вендінгового апарату “Дорога здоров”я”) та відеофрагментів про класні та шкільні дебати.

1 коментар

1. Світлана Дячок

Цікаво, як відреагували батьки на “Шкільний Кодекс 2.0″?