Звіт про проведення Європейського Тижня Мобільності у школі

Учні нашої школи не залишилися осторонь пропозиції проведення тижня під гаслом “Європейський тиждень мобільності”. Творчою групою школи було розроблено план заходів, якого й дотрималися.

Провели і конкурс малюнків серед учнів 1- 4 класів, і перегони на роликах та велосипедах.

Учням сподобалася гра “Транспортна змія” – ми розподілили за кольорами види приходу/приїзду до школи: червоний – власний транспорт, жовтий – громадський транспорт, зелений – пішки або велосипедом. За результатами гри маємо такий висновок: громадським транспортом до школи добирається 15%, власним (привозять батьки) – 9%, пішки – 76 % (школа розташована у мікрорайоні “Залізничне селище” – переважно приватний сектор).

На виховних годинах вчителі з учнями обговорили потребу та доцільність заміни власного транспорту, хоча б, на громадський – це допоможе зберегти повітря чистим.

Учні 10-11 класів підготували відеоролики-звернення “Прийди пішки – збережи екологію”.

Згодом плануємо ще раз провести гру “Транспортна змія”, щоб побачити чи змінилося ставлення учнів до потреби збереження чистого повітря.