Новорічне привітання поранених бійців АТО

29 грудня учні нашої школи привітали з Новим роком та Різдвом Христовим поранених бійців АТО у військовому шпиталі. З уст учнів лунали слова вдячності та захвату героїзмом людей, які бережуть мир у наших оселях, яким небайдужа доля Батьківщини.

Учні школи, вихованці зразкового хореографічного колективу “Колорит”, ансамблю “Дзвіночок”, театрального гуртка, підготували новорічне дійство з піснями, танцями, виставою.

Це маленька часточка того, що можуть зробити діти на знак подяки захисникам Вітчизни, які зазнали поранень та перебувають на лікуванні та реабілітації.