Останній дзвоник у школі

Скінчилась навчальна пора,

Зібралась на дзвоник останній

Весела шкільна дітвора!

Сьогодні, у нашій школі відбулося свято останього дзвоника “Прощавай, дитинство стоголосе!” На святі були присутні почесні гості:

Дикий Геннадій Анатолійович – міський голова,

Марченко Олександр Олександрович- народний депутат,

Петрик Юрій Федорович-начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області,

Корнійчук Віталій Леонідович- депутат  Білоцерківської міської  ради.

Геннадій Анатолійович нагородив грамотами міського голови кращих учнів школи Набаранчука Сергія – учня 9-Б класу та  Студзінсько Олександра – учня 10 класу, звернувся до випускників з побажаннями успішного вступу до вищих навчальних закладів.

Юрій Федорович побажав здійснення мрій, реалізації задумів випускникам та нагородив учнів школи грамотами Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської обасті Кируту Юрія – учня 11-А класу, Сердюк Анну – ученицю 11-А класу, Ляшенко Діану – ученицю 11-А класу, Зорич Анну – ученицю 7-Б класу, Рудійко Анастасію – учницю 6-В класу, Груленка Олега – учня 10 класу.

Директор школи Наталія Григорівна подякувала батькам за виховання дітей та побажала учням веселих радісних канікул.

1. ansluzhaviy

А ви забули Груленка Олега. Якщо мене пам`ять не підводе то за перше місце по Фізиці

2. Олена

Дякую за твою уважність! Справедливо! Виправимо.