Робочі зустрічі команди “Класної Школи”

На початку жовтня відбулася робоча зустріч команди “Класної Школи” з обговорення подальших дій для реалізації поставлених завдань. Було вирішено обрати з учнівського активу  команду  учнів старших класів які: проведуть дебати у молодших класах, навчать/допоможуть створити ел.скриньки, за потреби допоможуть зареєструватися на блозі.

1. olena

Так, зустрічі будуть. І навідь, спільні з учнями.

1. Olha Pedan

Які ВИ молодці! Домашнє завдання виконали.
    Успіхів вам у шкільних дебатах!

2. olekuzovenkova

Ви величезні молодці. Особливо приємно те, що ви вправно працюєте із блогом. Успіхів.

3. olekuzovenkova

Шановні колеги, розкажіть, як ви поміняли фото головної сторінки і чи вдається вам використовувати кнопку “далі”, бо в моїх публікаціях вона не працює, хоч я її і використовую.
    Дякую, Олена Кузовенкова

1. olena

Доброго вечора, Олено. Фото школи, як і обговорювалося – я надсилала до Іво Магерські.

4. Justyna

Cупер что cтаршеклаccники помогают младсшеклаcникам :).

5. katmoroz

Дуже важливо,що наші вчитель не залишаються осторонь,а допомагають нам.