Інструктаж по реалізації проектів

4 квітня для учнів був проведений інструктаж по реалізації проектів “Класної школи”. Проводила координатор Орленко О.С., присутні були учні 5-Б,В, 6-А,В, 7-Б, 8-А, 9-Б, 10 класів та класні керівники. Обговорили наш план дій: можливість зміни проекту (при обговоренні у класі з іншими однокласниками), визначилися у датах виконання поставлених задач, вчасність висвітлення у блозі звітів про етапи роботи.

Також вирішили провести опитування  у соцмережі “ВКонтакті” учнів школи про зацікавленість одним із проектів (щоб викликати зацікавленість у тих учнів, що ще не долучилися до проекту).