Зображення

4Ya0hyt0BOs

Один із останніх етапів проекту. Ми опрацьовуємо та порівнюємо зібрані дані, визначаємо рівень обізнаності різних вікових груп стосовно видів, функцій та переваг популярних видів ЗМІ.

Share Button
cNsQUyyoVeE

Протягом тижня команда 6-В класу проводила анкетування та опитування серед громадян  різних вікових груп стосовно їхніх переваг перед видами ЗМІ та загального уявлення про них.

Share Button
XCJ-v75_F8Q

Протягом тижня учні 6-В класу провели опитування в соціальних мережах щодо обізнаності людей про ЗМІ. Дана робота направлена на оцінку якості та ролі ЗМІ у житті молоді.

Share Button
VND6AT9WfXM

  В рамках проекту Класної школи 12.04 2016р відбулось засідання робочої групи учнів 6-В класу, які розробили  анкету для опитування людей різних вікових груп стосовно їхнїх знань та розуміння ЗМІ.

Share Button

19 березня 2016 року на базі школи відбувся «Відкритий Кубок м.Білої Церкви з РУКОПАШНОГО БОЮ для підняття бойового духу, в підтримку українських військових в зоні АТО». ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!! Пашаєв Ільяс – […]

Share Button
b7YuelhGmPQ

Днями учні 6-В класу взяли участь в навчально-показовому уроці майстрів студії циркового мистецтва. Ми не тільки побачили, а й відчули на собі, що чародійство яке бачать глядачі цирку- це насамперед […]

Share Button

У 5-В класі (класний керівник Юхимець Т. О.) відбувся конкурс на кращу стінгазету на тему “Пасха у Франції”.

Share Button

Учні 11 класів (класні керівники Полінога С. Г., Бараненко І. А.) відвідали Всеукраїнський ярмарок професій та Білоцерківський краєзнавчий музей.

Share Button

Цікаві експозиції та екскурсію мали нагоду побачити і прослухати учні 5-А класу (кл. керівник Павленко А.І.) у Білоцерківському краєзнавчому музеї 22 березня 2016 р.    

Share Button

Учні 5-А класу (кл. керівник Павленко А.І.) 22 березня взяли участь у тренінгу “Вода – джерело життя”, який цікаво провели працівники СЮН.  

Share Button