Театральний гурток

У нашому ліцеї є чудовий театральний гурток. Кожен учень має можливість відчути, що таке театр і бути його частиною. І керівник Каланчук Василій Васильович допоможе Вам.

Нещодавно відбулась прем’єра вистави “Скружд”.

Сюжет:

Деніел Скрудж – відомий продюсер, для якого найважливішим в житті є кар’єра. Але на одному з прослуховувань він зустрів Керол і закохався в неї. Але він проміняв талант Керол на гроші Джоанни. Потім він зазнає успіху, але ненадовго – на нього чекають проблеми: Деніелу доводиться закласи свій будинок за борги компанії, його отруює близька людина – міс Лінда Харіс; йому доводиться зрозуміти, що він за все життя не зробив нічого доброго. Але всі ці жахи виявилися сном, завдяки якому він усвідомив сенс життя. Деніел зміг змінити своє життя на краще і подарувати радість всім своїм близьким.

Якщо Вас це зацікавило, ми запрошуємо на наступну виставу у травні. Будемо раді вас бачити.

1 коментар

1. Ewa

Интересно познакомиться с достижениями Ваших учеников и я рада, что Вы используете блог для того, чтобы показывать, чем молодёжь занимается кроме учёбы. Театр это жизнь. Жаль, что Вам не удалось представить на блоге школьного кодекса ИКТ. Я уверена, что Вы его разработали успешно.