Навчальний проект «Я знаю, що їм!»

У 5-В класі відбулося обговорення навчального проекту «Я знаю, що їм!» та намічено шляхи його реалізації.

Мета проекту: дослідити, що ми їмо кожного дня та що їли в давні часи; за допомогою використання ІКТ з’ясувати, які харчові потреби є сьогодні, а які були раніше; що їдять ровесники кожного дня, в тому числі у школі, які їх улюблені страви.

План роботи:

• Ознайомлення з навчальним проектом «Я знаю, що їм!»
  • Осмислення актуальності проекту
  • Обговорення ключового та тематичних питань
  • Об’єднання учнів у групи, отримання завдань
  • Визначення джерел інформації
  • Робота у группах
  • Оформлення результатів
  • Демонстрація готових матеріалів

Для пошуку шляхів розв’язання ключового та тематичних питань необхідно вивчити додаткову літературу, матеріали Інтернету, зробити власні висновки.

Завдяки цьому учні зможуть вдосконалити вміння збирати й обробляти інформацію, використовуючи форми опитування, ресурси Internet, розвивати навички критичного мислення та вміння аргументовано доводити власну думку, виховувати почуття шанобливого ставлення до власного здоров’я.

IMG_20160331_150247     IMG_20160331_150447

IMG_20160331_150630  IMG_20160331_150832

1 коментар

1. Ewa

Это очень интересный проект. Ученикам несомненно нравится (видно на фотографиях). Как Вы подобрали группы? Какие задания у групп? Кто распределяет задания в группах? Желаю Вам успеха!