Дебати в 9-А класі

6 жовтня 2016 року учні 9-А класу провели дебати, на яких обговорювалось таке питання: Дискусію в Інтернеті потрібно вести толерантно.

Напередодні дебатів членами організаційної групи (Світлична Аня, Ганушевич Віка, Друкар Настя) було проведено опитування учнів класу як щодо позитивної думки про дану проблему, так і негативної. Опрацювавши результати опитування, визначили думки , які най біле збігаються (позитивні та негативні) і вирішили їх розглядати на дебатах.

Під час проведення дебатів учні класу були розділені на 2 дебатуючi сторони: прихильників і противників тези, також створена невеличка група спостерігачів. Кожна з дебатуючи груп активно відстоювала свої думки, але все одно переміг здоровий глузд.

9-А13 9-А01 9-А02  9-А04 9-А05 9-А06 9-А07 9-А08 9-А09 9-А10 9-А11 9-А12

Разом вирішили внести наступні пропозиції до шкільного кодексу від 9-А класу:

 1. Образити людину в мережі Інтернет можна ще більше, ніж у реальному житті
 2. Потрібно завжди враховувати думку іншої людини
 3. Якщо людина поважає себе, то не буде принижувати інших, тим самим принижуючи себе
 4. Буде виникати менше проблем у суспільстві
 5. Показати себе з хорошої сторони

9_А2 9_А1

Share Button

5s коментарів

 1. Кузьменко Людмила Альбертівна

  Як приємно дивитись на розумні усміхнені обличчя! І я точно знаю, що дебати вони провели цікаво і з користю! Успіхів, вам діти!

  Відповіcти
 2. Галина

  Вчитися приймати рішення, робити висновки й пропозиції – це шлях до самовдосконалення…
  Вітаю!!
  Хай щастить!!!

  Відповіcти
 3. Ewa Borgosz

  Ученики выработали очень хорошие принципы для кодекса. Перед дебатой был проведён опрос, интересно узнать, кто его проводил и какие были результаты. Видно, как активно работали ученики, как им нравится эта форма работы?

  Відповіcти
  1. Вікторія

   Перед дебатами у нашому 9-А класі була створена ініціативна група: Ганушевич Вікторія, Світлична Анна та Друкар Анастасія. Вони провели усне опитування учнів класу. Деякі з учнів одразу пропонували негативні і позитивні відгуки щодо нашого питання. Ті учні, які соромилися, подавали свої пропозиції у письмовому вигляді. Після опитування ініціативна група зібралася і вибрала ті пропозиції, які траплялися найчастіше. Ця форма роботи дуже подобається нашим учням, оскільки вона швидка і результативна.

   Відповіcти
  2. Оксана Ільєнко

   Опитування перед дебатами проводили самі учні (ініціативна група: Ганушевич Віка, Друкар, Настя, Світлична Аня). Як людина, що більш досвічена, я запрпонувала додатково скористатися письмовими пропозиціями (не всі діти вміють прилюдно висловити свою думку, дехто соромиться).
   Під час проведення дебатів всі думки, які найбільш співпадали, записували на комп’ютері та проектували на екран. Це дало можливість прискорити процес аналізу всіх пропозицій та прийняття саме тих принципів, які дітям найбіль прийнятливі. До речі, всі принципи діти вибрали самостійно, без ніякого мого втручання як класного керівника.

   Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>