Вітаю всіх відвідувачів блогу

Нарешті ми можемо поділитися досвідом з реалізації програми «Класна школа». Отже, по порядку, коротко щоденник координатора  програми Кузьменко Л.А.:

21.09.2015 – засідання творчої групи з реалізації програми «Класна школа». Вчителі Ситник Е.В., Петренко І.М., Ільєнко О.М., Загороднюк Г.І. спланували план роботи творчої групи з реалізації програми, розширене засідання творчої групи з педагогічним колективом.

Враження: вчителі свідомо,  із зацікавленням вітають зміни в освіті, кожен хоче донести до колективу якусь ідею!!!! Як адміністратору це приємно.