План роботи з реалізації програми «Класна школа»

1. Розширене засідання творчої групи з педагогічним колективом школи. Вибір пріоритетного  завдання та етапи роботи. 28 вересня

2015 року

Члени творчої групи, педагогічний колектив
2. Підготовка  матеріалів  для анкетування учнів  із метою  вивчення думок щодо поставленого завдання. До 05 жовтня 2015 року Качур О.В.

Григоренко Л.О.

Сергієнко А.А.

3. Проведення анкетувань у класах. Складання твору на тему  «Якою я бачу школу майбутнього» 06 жовтня – 12 жовтня 2015 року Класні керівники

5-11 класів

4. Громадське анонімне обговорення  пріоритетного завдання .  Організація тематичної скриньки «Комп’ютер в школі: за і проти», інформаційна підтримка заходу. 03 жовтня – 09 жовтня 2015 року Загороднюк Г.І.

Учні 9-А класу

5. Відкритий простір «Твоя думка важлива» 09 жовтня 2015 року Ситник Е.В.

Рада самоврядування школи

6. Випуск методичних вісників «ІКТ на уроці» До 19 жовтня 2015 року Голови МК
7. Фестиваль дитячої творчості «Школа майбутнього» До 19 жовтня 2015 року Класоводи 1-4 класів
8. Інформаційні  посиденьки з учнями 9-11 класів «Як сьогодні бути сучасним?» 13 жовтня 2015 року Сизоненко Л.М.
9. Проведення практичної роботи на уроках правознавства в

9, 10 класах.

До 19 жовтня 2015 року Ситник Е.В.
10. Кінофестиваль авторських навчальних фільмів 16 жовтня 2015 року

Ільєнко О.М.

Сергієнко А.А.

11. Розширене засідання творчої групи з  учителями-учасниками програми «Класна школа». Підготовка до проведення дебатів. 12 жовтня 2015 року Члени творчої групи
12. Проведення дебатів у класних колективах. 13 жовтня – 23 жовтня 2015 року Класні керівники- учасники програми «Класна школа»
13. Проведення загальношкільних дебатів 16 листопада  2015 року Ситник Е.В.
14. Прийняття Кодексу,  висвітлення Кодексу на блозі, сайті школи. 16 листопада-

20 листопада 2015 року

Члени творчої групи

Ільєнко О.М.

Сетгієнко А.А.

15. Засідання творчої групи.

Підготовка до проведення Ярмарку ідей.

2015 року

Члени творчої групи

1.

1 коментар

1. Ula

Знаходжуся під великим враженням від блогу, який Ви видите. Це цікавий опис життя школи, досвіду в роботі проектним методом. Признаю, що я теж в такий спосіб планую свою роботу, застосовуючи розклад. Часто готую його в електронній версії, наприклад, в таблицях.
    Приготовлена вами програма вміщує всі потрібні елементи, такі як завдання, час на виконання.
    Пораджу діаграму Ганта – і ось на цю тему посилання http://www.gauss.pl/analityk/drupal/node/39 – правда на польській мові, але можна подивитися суть планування з використанням того інструменту.

З найкращими побажаннями, Уля