Дебати в 7-А та 7-Б класах

Дебати “Мобільні телефони на уроці використовувати можна”?

6 жовтня 2016 року у 7А класі були проведені дебати

Мета дебатів:

Розвивати вміння працювати у команді,  наводити аргументи та відстоювати свою думку.

Завдання:

Відповісти на питання “Чи можна користуватися мобільними телефонами під час уроків?”.

Хід дебатів

1. Учні поділилися на дві команди “ЗА” і “ПРОТИ”.
  2. Третя група слідкувала за обговоренням і занотовувала найголовніше.

Аргументи команди  “ЗА” використання мобільних телефонів

• За допомогою  смартфона можна отримати доступ до інтернету, завдяки чому учні мають змогу знайти швидко інформацію, яку запропонував вчитель;
  • Проводити розрахунки за допомогою функції – калькулятор
  • Використовувати можливості телефона для відео та фото зйомки для презентації проектів;
  • Перегляд відео файлів для вивчення нових тем, які заборонені для копіювання, оскільки захищені авторськими правами

Серед головних аргументів команди “ПРОТИ”,  були такі:

• Більшість учнів може користуються мобільними телефонами для користування соціальною  мережею
  • Під час уроку учні можуть грати в ігри на телефоні
  • Під час перевірочних робіт можуть передати завдання іншим учням для отримання правильних відповідей;
  • Скористатися під час контрольних робіт інтернетом.

Під час дебатів учні дійшли висновку, що користуватися мобільними телефонами  на уроці можна з дозволу вчителя тільки для виконання конкретного завдання, поставленого перед ними на уроці.

Було проведено голосування, щодо пропозицій до шкільного кодексу

User comments

Дебати в 7-Б

7Б_деб_16_1 7Б_деб_16_2 7Б_деб_16_3 7Б_деб_16_4 7Б_деб_16_6 7Б_деб_16_8

1. Галина

Наші діти, як і всі люди, досить активні коли питання обговорення стосується їх проблем. Ось і тут. Для 7-х класів дуже характерно бажання використовувати мобільні телефони на уроках… Іноді доводиться робити зауваження, на яке реагують миттєво. Це вік, який шукає нових знань і розваг. Чудово, коли розвагою стає пошук знань!!!
    Успіхів.

1. Так, мобільні телефони це проблема але тільки тоді це проблема буде, якщо її не контролювати. Загалом це добре, дуже добре, що це питання було відкрите і певною мірою розглянуте. Я вважаю, що це було корисно як для учнів так і для учителів. Але справжній підручник не замінить жоден телефон!

2. Ewa Borgosz

Ученики хорошо ппработали и представили и достоинства и проблемы, с которыми может встретиться использование смартфонов на уроке. Я думаю, что стоит продумать такие ситуации, когда использование интернета может быть дозволено всегда – на пример на уроках иностранного языка в качестве словаря.