Дебати в 7-х класах

Дебати в 7-х класах.

deb_7_ks_01 deb_7_ks_02 deb_7_ks_03 deb_7_ks_04 deb_7_ks_05 deb_7_ks_06 deb_7_ks_07 deb_7_ks_08 deb_7_ks_09 deb_7_ks_10 deb_7_ks_11

1. Інна Петренко

Нещодавно в нашій школі проводилися дебати серед учнів паралелі 7-х класів. Ми жваво обговорювали, що можемо зробити для школи, щоб вона стала “класною”. Також ми дізналися про мету та ідею даного поекту. Обговорення відбувалося усно, методом brain-storm. Ми поділилися на класи та групи, що призвело до продукування багатьох цікавих ідей. Ми розглядали 6 принципів класної школи та висловлювали пропозиції щодо складання Кодексів класів. Кодекси кожного класу відризнялися за змістом, але спільним було те, що ми всі бажаємо більш інтенсивного впровадження уроків з використанням компьютерных технологій. Працювали продуктивно, тож сподіваємося у найближчому майбутньому зробити нашу і так класну школу ще кращою!

2. Тетяна Півнєва

Я приймала участь у класних дебатах і хочу поділитись враженнями.
    Паралель 7-х класів зібралась в актовому залі. Всі приймали активну участь у роздумах, як зробити нашу школу ще кращою . Ми подивились презентацію, після якої обговорювали продуктивні методи поліпшення нашої школи, хто може нам в цьому допомогти, та що кожен із нас може зробити для покращення школи. Також кожен клас висловив свої ідеї щодо Кодексу власного класу. Наш 7-В приймав активну участь у класних дебатах. Мені дууууже сподобалось.
    Я вважаю такі заходи дуже цікавими та корисними,адже враховуються думка і побажання кожного учня.