Дебати у 9-В класі

Дебати у 9-В класі.

Deb_9B_1 Deb_9B_2 Deb_9B_3 Deb_9B_4 Deb_9B_5

1. Morozko Yulia

На мою думку,и проведення дебатів щодо ІКТ було доречним. Ми роздумували про речі, які раніше не мали для нас великого значення, Ми змогли почути думки своїх однокласників і замислитись над їхнім сенсом. Я б хотіла частіше проводити такі дебати в нашій школі.
    Морозко Юлія

2. Martyniuk Maria

Мені дуже сподобалося обговорення ІКТ. Багато однокласників висловлювали свої думки, спілкувалися, пропонували свої ідеї. Ми та наш класний керівник обговорювали принципи Класної школи. На мою думку, це корисно обговорювати ІКТ усім класом, тому що ці ідеї ми можемо запропонувати адміністрації нашої школи. Після дебатів, у мене виникло велике бажання зробити щось для цього проекту.