Науково-педагогічна конференція «Класна школа для класних дітей»

24 листопада у закладі відбулась науково-практична конференція для батьківської громади школи. Порядком денним було визначено перелік питань, серед яких – “Реалізація в закладі Програми “Класна школа”.

Заступник директора школи з навчальної роботи Кузьменко Л.А. ознайомила батьків із завданнями і принципами програми.

Org_ProG_KS_1 Org_ProG_KS_2 Org_ProG_KS_3 Org_ProG_KS_4 Org_ProG_KS_5 Org_ProG_KS_6

До виступів долучились і учні школи. Так учениця 11-Б класу Наконечна Марина презентувала результати роботи у “Класній школі”.

Nak_Mar_KS_01 Nak_Mar_KS_02 Nak_Mar_KS_03 Nak_Mar_KS_04 Nak_Mar_KS_05 Nak_Mar_KS_06 Nak_Mar_KS_07 Nak_Mar_KS_08 Nak_Mar_KS_09 Nak_Mar_KS_10 Nak_Mar_KS_11 Nak_Mar_KS_12

Учениці 8-А класу Ганнушевич Вікторія та Друкар Анастасія розповіли про проведення класних та шкільних дебатів.

Gan_Anas_KS_01 Gan_Anas_KS_02 Gan_Anas_KS_03 Gan_Anas_KS_04 Gan_Anas_KS_05 Gan_Anas_KS_06 Gan_Anas_KS_07 Gan_Anas_KS_08 Gan_Anas_KS_09 Gan_Anas_KS_10 Gan_Anas_KS_11 Gan_Anas_KS_12 Gan_Anas_KS_13

Батьки із активністю долучились до роботи. Кодекс школи був прийнятий батьківською громадськістю.

KS_250_11_25_6

1 коментар