Результати громадського обговорення «Комп*ютер в школі: за і проти»

IMG_6779

Учні 9-А класу зробили підрахунок голосів громадського обговорення “за” і “проти” комп*ютера  у школі. У голосуванні брали участь не тільки учні й вчителі нашої школи, а й батьки. Результати наступні: “за” – 956 голосів, “проти” – 35 голосів, утримались – 12 голосів. Учні були задоволені результатами. Вони хотіли б бачити нашу школу більш сучасною.

1. iratyasko

У нас також переважна більшість “за” використання комп’ютера. А тому важливо знати коли, скільки, що чи навіщо…. Отож, міркуємо разом і все у нас вийде… “КЛАСНА ШКОЛА” _ ЦЕ КЛАСНО….

2. olena

У Білоцерківській ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 також проводиться опитування “Чи потрібно у школі ІКТ?”. 90% опитуваних погоджуються з впровадженням інноватики у школі, 6 % – утримується, 4% – проти.

3. Світлана Дячок

ЦІКАВА ФОРМА – ГОЛОСУВАННЯ! МОЛОДЦІ!!!