СШ №250 починає реалізувати проект «Новорічне диво»

Pidsumok_KS_01

17 листопада  відбулося засідання творчої групи учнів, координатора проекту Людмили Кузьменко, модератора проекту Елли Ситник. Метою зібрання була підготовка до реалізації   наступного завдання «Класної школи», а саме: учнівські проекти. Під час обговорення  виникли цікаві теми проектів: «Настрій учнів», «Шкільна сучасна бібліотека», «Образ ідеального уроку очима учнів», «Територія розваг», «Казкова школа напередодні Нового року».

Дані теми були оприлюднені на сайті школи, і шляхом  SMS – повідомлень творча група учнів визначилась із темою проекту – «Казкова школа напередодні Нового року».

Учасники засідання домовились  за тиждень обдумати  план  реалізації проекту. Але   не врахували обставини, які не залежать від людини – учні почали хворіти. Тому на  деякий час проект призупинено.
12 грудня творча група учнів  продовжила роботу.  Проект  отримав назву «Новорічне диво», мета проекту  – створення позитивного хорошого настрою всім учням і працівникам школи  напередодні Нового року. Діти спланували хід проекту та  організувались у групи:

• «Концертний новорічний майданчик».
  • «Новорічна вікторина».
  • «Карнавал».
  • «Конкурс-парад масок».

Кожна група  визначила завдання групи і спланувала  хід роботи.
13 грудня учні представили директору школи  Наталії Дмитрівні Гуменюк  план реалізації проекту «Новорічне диво» і отримали схвалення.  Отож  – до  роботи.

Координатор проекту Людмила Кузьменко

Pidsumok_KS_1 Pidsumok_KS_2 Pidsumok_KS_3 Pidsumok_KS_4 Pidsumok_KS_6 Pidsumok_KS_7
Pidsumok_KS_8

1. ogerbanosenko

Вас як завжди дуже цікаво читати. Теми проектів «Настрій учнів», «Шкільна сучасна бібліотека», «Образ ідеального уроку очима учнів», «Територія розваг» захоплюють своїми назвами, змушують уяву активно працювати. Тому трохи й шкода , що зупинилися лише на одній – Новорічне диво.
    А головне як вдало вибрано її, одним пострілом двох зайців, та ще згадується поговірка “приємне з корисним”.
    Початок покладено, тепер головне, щоб каранині заходи не стали на заваді. Гарних свят!

1. Елла Ситник

Вітаю наших дописувачів та коментаторів.
      Теми, що пропонувалися дійсно цікаві. До них, сподіваюсь ми ще згодом повернемось.
      Від ідеї братися за декілька тем, а отже проектів, одночасно ми свідомо відмовились. По – перше, ми мріяли про проект, який би зацікавив і включив максимальну кількість учнів різного віку. По – друге, віддавши повністю ініціативу учням, варто було набратися терпіння, дати їм час вибрати тему, яка стала б компромісом між позиціями всіх учасників творчої групи. Сталося.

2. Наші шанування!!!Дуже актуальна мета проекту напередодні Нового року. Хід, завдання та реалізація проекту вимагають злагодженої роботи, впевнені, впораєтеся. Так, вимушені канікули для школярів не лише у вашій школі зруйнували заплановані заходи та плани. Не засмучуймося, головне здоров’я та сильне, мотиваційне прагнення до здійснення мрій. Переконаний, незабаром все заплановане здійниться, мрії реалізуються, бажання здісняться. Отож, до справи…

3. Кузьменко Людмила Альбертівна

УРА! У нас все вдалося! Ми класно сьогодні провели день – такого в нас ще не було. Вітаю творчу групу “Класної школи” з перемогою! КАРНАВАЛ був СУПЕР. Ми досягли поставленої мети – настрій у всіх був чудовий.