9-В

Тиждень тому в нашій школі проходив “Тиждень англійської мови”,під час якого діти могли про демонструвати свої знання з англійської мови та її культурои для всієї школи. 9-В не лишився осторонь. Ми підготували цікавий виступ про міста Великобританії та їх визначні культурні місця,архітектурні споруди тощо. Прем’єра пройшла на “Ура”,всі глядачі,до яких ми завітали, були задоволені. Презентація нашої  інформації була у вигляді зйомок фільму,де продюсер підбирав різні життєві ситуації для розповіді про те чи інше місто,наприклад: влог відеоблогера в You Tube, урок англійської культури,репортаж тощо.

1. Лариса

Я спостерігаю за нашими учнями і стає прикро, що маємо у закладі обмежені ресурси. Я думаю, що ситуація буде змінюватись на краще. Моя мрія – онлайн конференції з дітьми з англомовних країн.

2. Інна Петренко

Було надзвичайно приємно працювати з учнями класу над даною подорожжю містами Великобританії. І, незважаючи на надзвичайні акторські таланти дітей та їхній ентузіазм, комп’ютери та смартдошки були корисними помічниками, ілюстрували наші пункти призначення.

3. Світлана

Це мрія не тільки Ваша, пані Ларисо,а й усіх учнів школи!))))
    А 9-В – зірки!Чудова робота))))Так тримати!)))

4. Олена

Учні 5-б також брали участь. Хоч ще і маленькі, але їм це дуже подобається.