“Комп’ютерна перлинка”

99348582Вже став традиційним у нашому місті Марганці загальноміський конкурс . В ньому приймають участь учні всіх шкіл, які мають хист до малювання за допомогою комп’ютерної програми Paint. Цей конкурс розвиває творчі здібності учнів, розширює коло пошановувачів комп’ютерної грамотності. Теми для конкурсу завжди цікаві, але й досить складні. Так і в цьому році тема не проста, присвячена 30-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Учениця нашого ліцею, Хмельковська Тетяна, зайняла ІІ місце в цьому конкурсі. Дівчинка в своїй роботі показала трагедію нашої країни, пов’язану з цим екологічним лихом. Для більш швидкого вирішення екологічної проблеми на Чорнобильській АЕС потрібна допомога всіх небайдужих.
Тетянка Хмельковська творча обдарована особистість. Минулого року вона приймала участь в Всеукраїнському конкурсі “Майбутнє країни – у мріях дитини”, і в номінації Комп’ютерна графіка посіла в Дніпропетровській області 1 місце з роботою «Багата країна – квітуче життя». Бажаємо нашій Тетянці успіхів та перемог!

Таня

Малюнки Тетянки

Хмельковская Таня 8-А Здоровый образ жизни Хмельковська Таня   Сплачуй податки чесно - і біди не буде! Хмельковська Таня  Багата країна - квітуче життя Хмельковська Тетяна НВК Ліцей №10   Будинок моєї мрії Хмельковська Тетяна НВК Ліцей №10 Зона відчуження навколо ЧАЕС Хмельковська Тетяна НВК Ліцей №10 Світ з Україною

1. natmarkus

приєднуємся до вітань і бажаємо Тетянці нових перемог!

2. Хотілося б щоб і в нашому регіоні проводився такий же конкурс, адже дітям була б додаткова можливість реалізувати свої здібності

3. Юлія

Молодці! А чи можна було б переглянути роботи?

4. Це дуже перспективний конкурс. Ваша учениця дійсно талановита! Удачі в подальших починаннях!