eTwinning Christmas and New Year Cards and Traditions

Разом з нашим класним керівником та вчителем англійської мови Цикунковою Я.В. деякі учні нашого класу та учні 5-8 класів приймають активну участь ще в одному міжнародному проекті eTwinning Christmas and New Year Cards and Traditions. Ми виконуємо цілу низку цікавих завдань: вивчали історію українських різдвяних листівок, знімали відео про це та оформлювали його на сайті PowToon, знаходили рецепти національних страв та складали загадки та оформлювали їх на сайті PowToon, зараз готуємо уривок з різдвяного вертепу українською та англійською мовами, будемо також знімати відео. Наші роботи можна переглянути за посиланнями:

Цей проект дає нам багато можливостей: спілкуватися з однолітками за кордоном, розвивати наші таланти і творчість, працювати у групах, спілкуватися англійською мовою. А головне – нам просто ЦІКАВО!!!!
Congratulations! Your Powtoon “Christmas Cards”, has been successfully published to Youtube and is ready to be shared with the world!!
Here is the URL to your YouTube video:View your Powtoon:
Савастьянов Артем
Цикунков Сергій
Цикункова Валерія
Жирова Ліза
Буканов Альберт
Котлярова Ярослава
Якименко Настя

1. allasuprun

Надіюсь на плідну співпрацю. Дуже зацікавлена новим проектом!