Моє Придніпров’я

25.03.2016р. ФестивальВ актовому залі нашого ліцею в п’ятницю 25.03.2016 р. відбувся фестиваль “Моє Придніпров’я”, присвячений ювілейному року – 25 -річчю Незалежності України та 145 – річчю з дня народження Лесі Українки. Виступ учнів нашого ліцею, як завжди, був на великому, можна  з впевненістю сказати, професійному  рівні. І вчителі, які готували виступ (Федорова І.І, Гузенко Л.Я., Вундервальд В.Є., Беліч Т.Г., Дрозд Л.М., Прокопець Г.Л.) і учні – це справжні яскраві таланти. В цьому можуть переконатися і учасники “Класної школи”. Переглянути виступ наших учнів можна за посиланням Виступ учнів НВК “Ліцей №10″ м. Марганець на фестивалі “Моє Придніпров’я”25.03.2016р.