Uczymy Się Polskiego. Krok po kroku.

1Dzień dobry!  З вами Захаренкова Любов Лук’янівна. У нашому ліцеї з цього навчального року впроваджено курс з вивчення польської мови у 11 – Б класі. У рамках «Школи педагогічної майстерності» 1 грудня був проведений відкритий урок з теми: «Uczymy Się Polskiego. Krok po kroku». Незважаючи на невеликий термін викладання курсу, учні вже добре розуміють, читають та говорять польською мовою. Навіть, з використанням Інтернет ресурсів, але за відсутності друкованих матеріалів та підручників виникають певні труднощі для учнів. Діти дуже зацікавилися цим курсом, бо кожного року збільшується кількість наших випускників, які вступають до польських ВНЗ. Незважаючи на труднощі, ми продовжуємо навчання.

1. lyuzaxarenkova

Droga Pani Eva! Serdecznie dziękujemy za pozdrowienia.
      Nauczyciele i dzieci bardzo chcą wiedzieć zainteresowania młodych ludzi w Polsce. Lubow Zakharenkova.