ПІДБИТО ПІДСУМКИ ГІМНАЗІЙНОГО ПРОЕКТУ “Створи новорічний настрій”

Протягом місяця гімназисти 5 – 11 класів активно прикрашали свої класні кабінети до новорічних свят, в рамках конкурсу «Створи новорічний настрій».В ньому взяли участь всі класні колективи крім 11Б (кл. кер. Коритан Н. І.) та 6Б (Кл. кер. Чех О. І.) 20 грудня комісія у складі заступника директора з виховної роботи Корнієнко Г. Л., педагога-організатора Сухенко К. О., президента гімназії Скрипки Катерини і голови гімназійного парламенту Чепурної Карини провела огляд класів і підвела підсумки конкурсу. Після численних дискусій комісія прийняла рішення. За численними критеріями І місце посів 5-А клас (каб. № 31, класний керівник Басиста Л. М.), ІІ місце – 5-Б (каб. 28 класний керівник Коваленко Є. О.), ІІІ місце – 6-А клас (каб. 32 класний керівник Бровченко Ю. С.)
EasySelfie20161222_15_53_41

1. Елла Ситник

Вітаю.
    Дуже цікава та актуальна тема обраного проекту.
    Сподіваюсь, що дуже скоро ви розповісте більш докладно як все було. Як вам вдавалось, якщо вдавалось, дотримуватись плану реалізації проекту? Цікаво знати, протягом місяця підготовки, кількість пунктів плану збільшувалась чи зменшувалась?
    Переконана, що завершальний етап був самим ефектним. У який спосіб ви презентували свій проект? Як фестивалили? І саме головне, як ваші зусилля вплинули на новорічний учнів, вчителів, батьків, гостей вашого навчального закладу? Дякую.

1. Проект проходив протягом грудня. Була створена команда суддів, із представників дирекції, гімназійного парламенту та батьківського комітету.
      Огляд та оцінка прикрашених кабінетів здійснюється за наступними показниками:
      – загальне святкове оформлення;
      – використання сучасних оздоблювальних матеріалів, світлових елементів, штучних (індивідуальних) виробів;
      – використання новорічно-різдвяної символіки;
      – санітарно-технічний стан;
      – креативність.
      Максимальна оцінка – 5 балів по кожному показнику.
      Учителі, учні та батьки вели кропітку роботу зі створення новорічного настрою в своїх кабінетах. На вікнах навчальних кабінетів кружляють композиції витинанок, приміщення прикрашені новорічними світлодіодними гірляндами, креативними ялинками, новорічними іграшками, які діти разом з батьками виготовили власноруч.
      Учителі, діти і батьки разом створили чарівний новорічний настрій у рідній гімназії!
      Завершився проект дійсно феєричним святом Різдвом англійською мовою.