Дебати у 8-а класі

DSC_3480 DSC_3482 DSC_3490

Цікаво і бурхливо проходили дебати в учнівському колективі 8-а класу. ІКТ – це можливість спілкування на відстані, це здобуття інформації, це помічник  у навчанні, а не іграшка, не друкована машинка. Це комп’ютерні програми які дозволяють поступово замінити підручники та розширити використання Інтернету і гаджетів на уроках. Ось такі наші думки.

А дирекцію просимо подбати про ще більшу комп’ютеризацію школи, тобто в кожний клас – комп’ютер-міні комп’ютерний клас.

1. ogerbanosenko

Молодці, дуже оперативно спрацювали. Вітаю з початком активної, а головне цікавої роботи.

1. svitruban

Дякуємо. Можливо нам ще не все вдається, але ми стараємось.

2. majawrzos

excellent work!
    it is great that your students are so active and want to participate in all school activities. For them it is a great responsibility that the teacher ask for their opinion but ask them as often as possible