Дебати

Класна школа. Дебати

Протягом 12-16 грудня 2016 р. у Вацлавпільській гімназії були проведені класні дебати в рамках Міжнародного проекту «Класна школа».

Тема обговорення «Мова нашого спілкування. Як викоренити лайливі слова з лексикону». Це питання хвилює як учнів, так і вчителів, тому всі учасники навчально-виховного процесу гімназії брали активну участь в обговоренні проблеми і пропонували шляхи вирішення.

Результатом цієї діяльності стали загальногімназійні дебати, які відбулися в п’ятницю 16 грудня 2016 року, де представники класів ознайомили з класними Кодексами. Після тривалих обговорень вирішили: затвердити загальногімназійний Кодекс «Мова нашого спілкування».

• до цього не можна ставитись з усмішкою;
  • до цього не можна ставитись поблажливо;
  • його не можна прощати нікому;
  • до цього не можна звикнути;
  • це треба осуджувати на кожному кроці;
  • за це треба карати і висміювати
  • ;100_3361 озн. з правилами учні 11 класу