Гра українського козацтва “Сокіл”(“Джура”)

ХІ обласний Фестиваль фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді Волині має на меті формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнів, поліпшення національно-патріотичного виховання школярів загальноосвітніх навчальних закладів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Обласний етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») проходив 14-17 травня 2016 р. в  селі Соловичі Турійського району. В програму Фестивалю входили також обласні змагання фізкультурно-оздоровчого комплексу школярів України «Козацький гарт», Старовижівський район на яких представляла команда ЗОШ І-ІІІ ст. с.Буцин.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Учні ЗОШ І-ІІІ ст. с.Дубечне брали участь у грі «Сокіл» («Джура») та представляли команду (рій) Старовижівського району. Список рою ЗОШ І-ІІІ ст. с.Дубечне:

1. Сухецька Ірина Адамівна 9-А клас
  2. Можелюк Наталія Юріївна 10-А клас
  3. Пась Ігор Олегович 10-А клас
  4. Зінчук Євген Васильович 9-А клас
  5. Худис Максим Олегович 9-А клас
  6. Якимук Дмитро Миколайович 10-А клас
  7. Рибачук Максим Вікторович 9-Б клас
  8. Пожарний Владислав Олександрович 10-Б клас

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Представниками команди були вчитель фізичної культури та ЗВ Яговець В.В. та педагог-організатор Косминя І.І.

Наш рій «Нова Січ» брав участь у таких конкурсах:

• звіт про виконання завдань під гаслом «Добре діло»;
  • конкурс стройової підготовки «Впоряд»;
  • ватра «У колі друзів»;
  • конкурс біваків (таборування);
  • гра «Пластун»;
  • змагання «Рятівник»;
  • військово-спортивна гра;
  • гра «Відун»;
  • туристсько-спортивна смуга перешкод;
  • силове змагання «Перетягування линви»;
  • змагання зі стрільби;
  • теренова гра.

Крім змагань учні також мали можливість відпочити та здобути нові знання. До уваги учасників була постійно діюча виставка «Народна війна», реконструкція «бою» періоду 1939-1945 років Другої світової війни за участю  військово-патріотичних клубів Волині та Львівщини, виставка військової техніки, зброї та амуніції за участю Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки, майстер клас з розбирання та збирання автомата АК – 74 за участю представників в/ч В0259 міста Володимира-Волинського, перегляд фільмів воїнів УПА, ОУН та, звичайно, дискотека

Учні залишилися надзвичайно задоволеними відпочинком на свіжому повітрі, спілкуванням із однолітками, можливістю показати свої знання і вміння. Після запеклих змагань  наша команда виборола призові місця з двох видів. Рій «Нова Січ» показав, що може бути гідним конкурентом. Ще довго учні будуть згадувати вечори біля вогнища, дружні розмови та чудове озеро, біля якого провели чотири дні.