Дебати в 9 – А класі. Ми хочемо навчатись в класній школі

Класний керівник Сулева Л.В. розповіла про освітній проект «Класна школа», в якому бере участь наша школа. За допомогою нових технологій сьогоднішня школа має можливості змінюватись. Цьому сприяє включення інформаційно – комунікативних технологій у навчальний процес, що має допомогти учням ефективно і розумно використовувати комп’ютери, мобільні телефони і програми, доступні в інтернеті. Для розроблення власних правил щодо використання в нашій школі інформаційно – комунікативних технологій учні 9-А класу зібралися для проведення дебатів щодо роботи над створенням Кодексу школи. Учні працювали в групах, обговорюючи 6 Принципів Класної школи. Озвучили пропозиції груп Сухецька Ірина, Балачук Аліна, Липка Олена, Задерей Наталія . Об’єднали учнів думки внести до Кодексу такі пункти:
– більше співпраці між вчителями та учнями через систему обміну миттєвими повідомленнями,
– використовувати інтернет під час занять для отримання необхідної інфрмації, обговорення, спілкування,
– створити можливості в школі для вільного доступу в інтернет,
– справедливо оцінювати учнів, дотримуватись культури спілкування в класі, під час спілкування в мережі Інтернет,
– зменшення тижневого навантаження, збільшення кількості позашкільних гуртків та факультативів.

IMG_20151109_133012

1 коментар

1. Ewa

Хорошо поработали. У Вас готовые пункты кодекса. Поздравляю с успехом!