Дебати 7 клас. ВЧИТИСЯ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО!

3 листопада у 7 класі  було проведено дебати на тему «Співпраця за допомогою ІКТ». Координували роботу учнів класний керівник Вікторія Віталіївна Шинкарук та соціальний педагог Наталя Миколаївна Голянчук. У дебатах брали участь 26 учнів.

Після визначення правил проведення дебатів учні були об’єднані у 2 групи: прихильники використання ІКТ у співпраці учнів, вчителів, батьків та противники такого принципу, учні-консерватори. Чимало питань викликали бурю емоцій, як от:

• Як використовувати смс, електронну пошту та соцмережі для спілкування вчителів і батьків?
  • Як зробити сайт школи цікавим?
  • Чи припустимо, щоб учні навчали дорослих у сфері ІКТ?

Дійшовши згоди, визначили, що додати динаміки у  спілкування педагогів та батьків має  використання ІКТ. Сайт, блог, хмара –  це оптимальні варіанти, що сприяють спілкуванню та обміну думками.

Залучити учнів до діяльності  Школи інформаційного розвитку для батьків та вчителів в якості інструкторів.ВЧИТИСЯ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО!

Обмін думками

1. Ewa

Это очень хорошая идея, чтобы ученики учили взрослых пользоваться ИКТ. Молодцы! И вопросы к дебате интересные.

2. Олена

Як добре, що молоде покоління думає про старших людей.Адже, є так багато цікавого та корисного в інтернеті