Щаслива родина – щаслива дитина

Рідна мамо, живи!

Рідний батьку, живи!

Найдорожче для мене на світі –

Це ви!

неноршдшщ                                                                                                 Родинне свято – це завжди радість, як для батьків, так і для дітей. А на свято, яке провела Любов Сергіївна Патейчук зі своїми третьокласниками, завітали не лише батьки, а й бабусі і дідусі.

Атмосфера сімейного затишку огорнула всіх присутніх у залі. Глядачів розчулили пісні, присвячені мамі, татові, бабусі, дідусеві. Учні 3-Б класу не забули нікого. Чимало віршованих рядків звучало зі сцени, чимало прописних істин пролунало з дитячих вуст. Батьки також були не лише глядачами, а й учасниками заходу.

Не тільки діти співали пісні, а й дорослі. Так, ми мали можливість насолодитися співом класовода Любові Сергіївни та вчителя музики Олександра Олександровича. Діти щиро дякували оплесками своїм вчителям.

Цей виховний захід, безперечно, схвилював усіх. Любов, якою був насичений кожний елемент свята, не залишила байдужим нікого.

І.І.Косминя,

педагог-організатор