Свято барвінчат

В загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с.Дубечне нараховується 120 учнів початкових класів. Всі вони є членами Дитячого об’єднання «Барвінкова країна». Барвінчата є активними учасниками шкільних свят, конкурсів та виставок, спортивних змагань.

лошдщьдб2 березня в актовій залі відбулося Свято барвінчат, учасниками якого стали учні 1-4 класів. Школярі мали можливість показати свої досягнення у танцях і співах. Учениця 2-Б класу Махун Ольга виконала пісню «Дитинство веселкове», а учні 3-А класу продемонстрували танець Мікі Маусів, чим заслужили бурхливі оплески глядачів.

Школярі були не лише глядачами, а й активними учасниками заходу. Разом пригадали девіз та правила барвінчат.

Девіз

Вільні діти своєї родини,

Ми прославимо рідний край,

І простори твої, Україно,

Перетворимо в справжній рай.

Правила барвінчат

1. Барвінок – природи є син, охороняє птахів і тварин.
  2. Барвінок до праці завзятий, бавитись вміє і любить читати.
  3. Барвінок дружить зі спортом, хоча і не ставить всесвітніх рекордів.
  4. Барвінок спішить на підмогу, лагідний він, не образить нікого.
  5. Барвінок вміє дружити і чесним іменням батьків дорожити.

Завданням учнів було виконати ряд завдань, пройти п’ять зупинок:

Зупинка 1. Моя Батьківщина – Україна.

Зупинка 2. Загадкова.

Зупинка 3. Танцювальна.

Зупинка 4. Казкова.

Зупинка 5. Кросворд.

Діти успішно змогли подолати ці 5 етапів, а на це здатні лише справжні барвінчата. Молодці!