Ще раз про творчість

Хто спів черпає із джерел народу,

Вклоняється їм серцем і чолом, –

Той сам стає від роду і до роду

Народним невичерпним джерелом!

Волинська область – край багатий фольклорними традиціями, які бережно зберігаються та розвиваються.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дубечне існує фольклорний колектив «Полісяночка», якому вже близько 20 років.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

7 квітня члени Команди 2.0, Махун Л.П. та Косминя І.І., взяли участь у обласному семінарі-практикумі «Фольклор у розвитку творчих здібностей учнівської молоді та дітей», який проводився у Луцькій лінгвістичній гімназії №18.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Програма семінару включала презентацію навчального закладу, виступи директора гімназії, директора Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, викладачів-методистів Волинського державного училища культури і мистецтв ім. Стравінського, керівників народних фольклорних колективів «Ожиновий дивоцвіт» (гімназія №21), «Дивоцвіт» (гімназія №14), «Калиновий цвіт» (гімназія №18).

Дуже гарне враження справила концертна програма з елементами майстер-класу молодшої та старшої груп Народного колективу «Калиновий цвіт» (керівник Орищук Г.Д.).

На семінарі панувала невимушена атмосфера, виступи органічно переходили в обговорення. Ми отримали не лише теоретичні знання, а й практичні навички. Розглядали особливості автентичного виконання народних пісень, сценічної культури.