Наша школа стане класною!

Команда ЗОШ І-ІІІ ст. с.Дубечне

Дорогі друзі, шкільна громада ЗОШ І-ІІІ ст.. с.Дубечне  включились в роботу в Проекті – “Класна школа”. Для нас це шанс зробити школу цікавою, мудрою, комфортною для учнів та вчителів, батьків, тобто – класною!

Тож ми починаємо працювати. У своєму блозі будемо розповідати про наші успіхи, труднощі, міркування, дискусії та ділитись світлинами.

Приєднуйтесь до нас! Висловлюйте свої враження, критикуйте та діліться досвідом.

Ваша думка для нас дуже важлива та значима!

1. natmarkus

На конференції у Києві я дізналася багато цікавого про вашу школу. Хочу побажати вам успіхів у реалізації проекту”Класна школа”.

2. majawrzos

Здравствуйте,
    Меня зовут Майя. Мы встретились на конференции в сентября. Я буду твоим опекуном. Мое знание украинского и русского очень плохое, но я постараюсь, чтобы помочь вам столько, сколько я могу.
    Если у вас есть какие-либо вопросы или нужна помощь, вы можете написать мне на электронную почту, например В английском языке.
    Я думаю что самое трудное это начать проект, а потом уже легче.
    Я желаю вам успешной и плодотворной работы.

3. Петро Кендзьор

Школа із с. Дубечне не є мабуть таким просунутим навчальним закладом як окремі школи на цьому сайті чи інші гімназії, ліцеї із міст мільйонників.
    Але я чую про неї вже багато років і для мене ця назва завжди звучить як окрема республіка. Якщо я би був школярем, я би хотів у ній вчитися чи хотів би у таку школу віддати своїх дітей.
    Як ви думаєте, чому? Запрошую до дискусії.
    Щиро, Петро Кендзьор

4. Olha Pedan

Дорогі колеги! Ви такі КЛАСНІ! З нетерпінням чекаємо ваших фото в розділі “Команда школи”. Успіхів вам:)

5. Вадим Терещук

Я дуже радий що наша школа бере участь у цьому дуже цікавому проекті. Надіюсь на нашу перемогу!