Мовний табір 2016

18 червня 2016 року завершив свою роботу мовний табір на базі Городоцької ЗOШ І-ІІІ ступенів. Кожен його день був надзвичайно цікавим, адже діти мали змогу спілкуватися із носієм мови Еджем Коскун, яка прибула до нас у перший же день відкриття табору 06.06.2016 року. Перебування волонтера забезпечило дітям живе спілкування англійською мовою з використанням нової технології навчання “Мозковий штурм”. Діти збагатили свій англомовний словник, дуже полюбили Еджем. Старалися зробити її перебування на Україні цікавим і корисним. Еджем відвідала м. Житомир, де зустрілася з губернатором Житомирщини, музей Корольова, Денишівську ЗОШ, виставу театру ім. Саксаганського “Боінг-Боінг”, музей ікон у м. Радомишлі. Розлучатися не хотілося. Сподіваємося, що залишимося друзями назавжди.