75-ті роковини Бабиного Яру

DSC09689

29-го вересня 2016 року в школі пройшли, заходи присвячені 75-тим роковинам Бабиного Яру, однієї з трагічних сторінок історії України. Вчителі й учні вшанували жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації Києва, – мирних жителів, євреїв, ромів, військовополонених, учасників українського визвольного руху, яких жорстоко замордували й розстрілювали протягом 1941 – 1943 років у Бабиному Яру. Головним заходом став відео-урок пам’яті для учнів 9-11-х класів: «Бабин Яр: без права на забуття» Вчитель історії Івасенко І.В. Метою якого стало виховання історичної пам’яті в учнів, формування почуття патріотизму й любові до рідної землі.

DSC09690