Круглий стіл

   10 березня у Вознесенській ЗШ I-III ступенів заступник директора з навчально-виховної роботи Левадна В.О. організувала проведення круглого столу на тему “Використання ІКТ у навчально-виховному процесі” для учнів 8-10 класів за участю педагогів школи. Вікторія Олександрівна  акцентувала увагу на тому, що активне використання в навчально-виховному процесі сучасних інформаційно-комп’ютерних технологій (ІКТ) дає змогу не лише оптимізувати навчальний процес, але й покращити комунікації у школі. У контексті впровадження ІКТ  вирішуються наступні питання: 1) ІКТ, програми, сайти, які можуть бути корисними у вивченні різних предметів та виконанні різних завдань; 2) як виконати домашнє завдання в епоху ІКТ; 3) використання мережі Інтернет для перевірки знань в учнів; 4) як користуватися Інтернетом, комп’ютером та мобільними телефонами під час занять.                                                                

Педагогами та учнями було вирішено, що використання ІКТ в навчально-виховному процесі значно покращує якість знань. Тому такі засоби навчання необхідно використовувати, але в розумних цілях. Необхідно створити  такі умови в школі, щоб учні не мали доступу до заборонених сайтів, які негативно впливають на їх розвиток. 

Share Button

11s коментарів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>