Районний конкурс “Вундер-2016″

20.05.2016 на базі Мирненської ЗШ І–ІІІ ступенів було проведено районний конкурс«Вундер-2016». У ньому взяли участь 25 закладів освіти (75 учнів).     «Вундер» — районний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності, який проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою.

Конкурс проводиться 1 раз на рік відділом освіти Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області.

Основними завданнями Конкурсу є:

• стимулювання творчого самовдосконалення дітей та учнівської молоді, підтримка обдарованих учнів.
  • підвищення інтересу до поглибленого вивчення інформатики, прищеплення навичок дослідницької роботи, пропаганда досягнень науки, техніки і нових інформаційних технологій.
  • активізація різних форм позакласної та позашкільної роботи з учнями.
  • відстеження досягнень учнів з практичної частини курсу “Інформатика”, підведення підсумків роботи факультативів, курсів за вибором гуртків.
  • забезпечення ефективного використання комп’ютерної техніки в урочній та позаурочній діяльності.

У Конкурсі приймали участь учні 5-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів Мелітопольського району усіх типів на добровільних засадах.

Участь в конкурсі оцінювало фахове журі, склад якого затверджується начальником відділу освіти Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області.

Завдання для учасників Конкурсу були запропоновані та затверджені вчителями інформатики районного методичного об’єднання:

І етап: Теоретично-практичний

Поясни. Кожній команді пропонується за 1 хвилину пояснити максимальну кількість термінів з курсу інформатики, не називаючи сам термін. Для проведення конкурсу використовується спеціально розроблена програма «Поясни».

Друкар. По одному учаснику з кожної команди виконують завдання: в середовищі текстового процесора набрати за 3 хвилини запропонований текст.

ІІ етап: Практичний

Презентація. Засобами програми Microsoft PowerPoint створити презентацію згідно із завданням.

Художник. Засобами програм Pint створити за зразком запропонований малюнок.

Видавець. Засобами програми Microsoft текстовий документ за зразком.

За підсумками роботи журі, переможцями конкурсу визнано:

І місце – Мирненська ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель Романенко О.В.);

ІІ місце – Костянтинівське НВО №1 «Таврія» (вчитель Балахонова О.В.), Відродженська ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель Горбенко О.М.);

ІІІ місце – Костянтинівська СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» (вчитель Мартиновська Г.Л., Квітко Д.В.), Астраханська ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель Шевченко А.О.),  Вознесенська ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель Лахтіонова К.О.).

Переможці були нагородженні грамотами та цінними подарунками від відділу освіти Мелітопольської РДА ЗО, найкращі учасники в кожній із номінацій були нагороджені дипломами.

Щиро вітаємо переможців з такими чудовими результатами,

бажаємо натхнення та нових творчих злетів у майбутньому!

1 коментар

1. ogerbanosenko

Вітаємо переможців! Бажаємо майбутніх пермог!