Учасники проекту “Класна школа” підвели підсумки своєї участі у 3 етапі

22 грудня шкільна команда проекту “Класна школа”  зібралася для підведення підсумків своєї участі у 3 етапі.

На думку багатьох учасників участь у польсько-українського проекті «Класна школа» відкрила  нові горизонти для розвитку та покращення навчально-виховного процесу в школі. Педагоги, учні та їх батьки без примусу, а з бажанням брали участь у проекті. Вносили нові ідеї,  приділяли багато часу. Ментор проекту Ткачук А.О. наводила приклади участі польських колег у даному проекті, що вплинуло на розширення кругозору учасників. Шкільна команда постійно використовувала поради та настанови.

Шкільний координатор, ментор спільно з адміністрацією школи підвели підсумки участі у проекті на загальношкільних батьківських зборах, які відбулися в грудні.  Досвід роботи нашої команди неодноразово описували та поширювали в ЗМІ (газетах «Новий день», «Надежда», «Мелитопольские ведомости»). Всі новини  проекту відображалися на сайті Вознесенської ЗШ та блозі «Класної школи».

На районному семінарі педагогів-організаторів в листопаді 2016 року ми ділилися своїм досвідом роботи участі у проекті з іншими загальноосвітніми закладами Мелітопольського району. Намагалися їх зацікавити та залучити до співпраці.

Завдяки проекту школярі набули вмінь працювати з проектними технологіями та ІКТ. Вдосконалили свої навички самостійно створювати та гідно представляти власні проекти, працювати в команді.

DSCN7345 DSCN7354 DSCN7365Рекомендації для тих, хто хоче приймати участь у проекті

1. Бути відкритими до нового, замотивованими та вміти зацікавлювати інших.
  2. Мати бажання переймати досвід роботи у інших шкіл, які вже беруть участь протягом тривалого часу.
  3. Тісно співпрацювати з ментором власної школи.
  4. Дотримуватися алгоритму та термінів виконання завдань проекту.
  5. На сторінці блогу викладати новини лише ті, які стосуються проекту. Всі інші події описувати на шкільному сайті.
  6. Додавати до новин мультимедійні презентації, відео, фотографії, ілюстрації, малюнки, які відображають та підтверджують проведений захід.
  7. Детально описувати підготовку та проведення заходу. Робити аналіз, що вдалося, а де виникали труднощі.
  8. Поширювати власний досвід через друковані видання та телебачення, а також на районних семінарах працівників освіти.
  9. Інформувати всіх учасників навчально-виховного процесу про досягнення школи у проекті.
  10. Постійно вести блог «Класної школи».

1. Елла Ситник

Вітаю.
    Ви справжні професіонали!!!
    Блискуча ідея з ” Рекомендаціями…”