Шкільний кодекс

17 жовтня  класні колективи зібралися в актовій залі для створення Кодексу 2.0. Учні вносили свої пропозиції, аргументуючи їх. Після дискусії координатором проекту було запропоновано оформити Кодекс 2.0. на ватмані, який розмістили у актовій залі школи. З 17 по 19 жовтня кожен учасник мав можливість з ним ознайомитися і внести свої корективи. 20 жовтня активні учасники команди проекту «Класна школа» обговорили, доповнили і затвердили шкільний кодекс.

1. Ewa Borgosz

Вы продставили очень демократический способ обсуждения кодекса 2.0 – сначала ученики представили свои предложения и выводы, вытекающие из классаных дебат, а потом ещё каждый мог добавить свои замечания. Это хорашая практика. Поздравляю с успехом!

2. vlasukanastasya@gmail.com

Ви розробили цікавий та актуальний кодекс,плідно попрацювавши над ним.Бажаю вам подальшої успішної праці над іншими проектами.