Шкільні дебати

12 жовтня у нашому навчальному закладі відбулися  дебати на тему «Переваги участі у проекті «Класна школа» та подальші перспективи», в яких взяли участь учні  5-11 класів, вчителі, батьки, які є учасниками проекту.

До участі в шкільних дебатах ми запросили по 4 учні від кожного класу, батьків, які об’єдналися в  6 груп. На початку дебатів було складено правила та визначено регламент.

В межах своєї групи учасники обговорювали принципи «Класної школи». Після чого кожна група презентувала свою роботу на розсуд іншим.

Учні 5 класу цього року вперше долучилися до дебатів, але не дивлячись на це, вони активно включилися в роботу. Всі працювали злагоджено та дружньо. Школярі проаналізували участь у другому етапі проекту «Класна школа» і запропонували нові ідеї для  запровадження у третьому етапі.

Всі учасники активно брали участь в обговоренні питань, вносили свої пропозиції, аргументуючи їх. Під час дебатів панували дисципліна і повне взаємопорозуміння між вчителями і учнями та їх батьками.

Цьогорічні  шкільні дебати надали можливість учасникам навчально-виховного процесу по-новому звернути увагу на проблемні питання, які виникали під час участі у другому етапі та шляхи їх вирішення.

Голова батьківського комітету школи Строкань Н.О. наголосила на тому, що цього разу учні були більш зацікавленими і підготовленими, вміло висловлювали свою думку.

1. ogerbanosenko

Вітаю Вас з черговим важливим кроком. До шкільних дебатів Ви поставились дуже серйозно. Було б цікаво дізнатись про результати такої плідної праці.

2. Ewa Borgosz

Дебаты с участием родителей, учеников и учителей это важный шаг в демократизации жизни школы. Интересно было бы узнать, к каким Вы прошли выводам, какие новые решения введёте в школе?