Фестиваль короткометражних стрічок «Душа України»

01 березня учнями 10 класу було проведено фестиваль короткометражних стрічок «Душа України». Під час фестивалю група учнів презентувала підібрані ними фільми про життєвий і творчий шлях видатних діячів літератури та мистецтва 20-30-х років ХХ століття.

P1160869             P1160872              P1160864

Учні класу мали можливість переглянути:

1. роботу Мокринської Тетяни, присвячену життю та творчості Миколи Хвильового;
  2. роботу Смульської Крістіни про життя Павла Тичини;
  3. роботу Студзінського Олександра про трагічну долю Миколи Куліша;
  4. роботу Мороз Катерини про всесвітньо відомого реформатора українського театру Леся Курбаса;
  5. роботу Буренко Вікторії про одного з видатних майстрів українського і світового кіномистецтва Олександра Довженка.

P1160875            P1160877

Закінчивши перегляд фільмів учні визначили хто з учасників зумів найцікавіше та найповніше розкрити погляди та переконання, творчість всім відомого представника національної інтелігенції 20-30-х років ХХ століття. Більшістю голосів перемогу отримала робота Буренко Вікторії про Олександра Довженка. Вітаємо переможця!