Велика, щедра і прекрасна

22  лютого в нашій бібліотеці  для учнів 7-В класу БЗШ №15  пройшла лінгвістична вікторина  «Велика, щедра і прекрасна».  Бібліотекарі розповіли дітям про Міжнародний день рідної мови, який відзначають  21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було проголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня-17 листопада 1999 року в Парижі.

Діти відповідали на запитання вікторини, розгадували ребуси, кросворди, проявивши свої знання з рідної мови, коментували прислів’я. На заході  звучали вірші Т.Шевченка , В.Сосюри, Л.Костенко, Ю.Косинської. Бібліотекарі ознайомили присутніх з книгами, які розміщені на виставці «Слово наше рідне – слово українське!»

Учні  усвідомили, що ми, українці, повинні добре знати, любити й шанувати свою мову. Вона – одна з найдавніших, найбагатших, наймелодійніших, які тільки існують на білому світі

Изображение_2042