Дебати в 7-В класі

Кодекс 7-В класу щодо Інтернет-етики і Інтернет-безпеки

• Завжди поводьтеся у мережі так, як би ви хотіли, щоб поводилися з вами!
  • Ніколи не давайте приватної інформації про себе (прізвище, номер телефону, адресу, номер школи) без дозволу батьків..
  • Зустрічі у реальному житті із знайомими по Інтернет-спілкуванню не є дуже гарною ідеєю!
  • Нікому не давайте свій пароль, за винятком дорослих вашої родини.

Довіряйте ліцензійним програмам!

1. Елла Ситник , учитель СШ№250 м. Києва.

Вітаю.
    Ви справжнісінькі молодці. Так влучно, розумно і дуже відповідально сформулювали основні можливі правила Кодексу.Вже сьогодні починайте ними користуватися і навчіть цьому своїх друзів.
    Успіхів

2. Ewa Borgosz

Молодцы – чётко, конкретно, коротко. И всё ясно!

3. Вікторія Антоненко

Наші учні – молодці! Хоча така форма роботи, як дебати, є не легкою, та вони добре справилися з цим завданням! Діти відповідально поставилися до підготовки, були активними під час обговорення і чітко та влучно сформулювали правила. Так тримати!

4. Маргарита Стеценко

Мені сподобалося, що дебати проходили дуже активно, всі приймали участь в обговоренні нашого питання і ми легко смогли сформулювати наші правила. Чекаємо нових цікавих завдань!

5. oleoskyrko

Досить слушні зауваження, та власне, параграфи 2 та 3 Кодексу учнів 7-го класу. Вважаю актуальними і цілком погоджуюся. Несіть свої думки та погляди в маси, відстоюйте свої погляди на загальношкільних дебатах. Переконаний, Вас почують. Успіхів!!!