Кодекси класів

У період з 13 по 23 жовтня у закладі було проведено дебати у класних колективах. Кодекси класів учні оформляли за визначеними критеріями і активно почали підготовку до загальношкільних дебатів.

kodek_kl_2015_01

kodek_kl_2015_02

kodek_kl_2015_03

kodek_kl_2015_04

kodek_kl_2015_05

kodek_kl_2015_06

kodek_kl_2015_07

kodek_kl_2015_08

kodek_kl_2015_09

kodek_kl_2015_10

kodek_kl_2015_11

kodek_kl_2015_12

kodek_kl_2015_13

1. sashalukina

У класах було проведено дебати і було складено кодекси класів, де зібрані найкращі ідеї та проекти учнів.

2. Ula

Оцінюю Ваше ангажування, то, яким способом готуєтеся до дебатів. Супер плакати, які не тільки старанно оформлені, але також вміщують багато інформації про вашу роботу і мотивації до дій. Браво!
    З найкращими побажаннями, Уля

1. Людмила Кузьменко

Дуже вдячні за приємні слова. Так, я з Вами погоджуюсь, що це дійсно класно. Діти захопились ідеєю і із задоволенням провели дебати, а потім виготовили презентаційні плакати

3. Тетяна Півнєва

Я також відвідувала класні дебати, після яких учнівське самоврядування нашого класу (7 – В) створювало власний кодекс. Я із зацікавленням приймала участь у дебатах і допомагала реалізовувати кодекс на ватмані. Мені здається, що такі проекти є дуже креативними і захопливими.)

4. Інна Петренко

Все було, як в дорослому житті: діти самі створювали правила, за якими їм жити та завдання, які їм реалізувати. Сподівайємося, що участь у проекті не лише спонукатиме учнів, вчителів та батьків активно використовувати сучасне обладнання, але й навчить дітей відповідально ставитися до встановлених правил та завдань.