Дебати 8-Б клас. Нові технології в оцінюванні

05.11.2015 р. у 8-Б класі були проведені дебати на тему «Оцінювання учнів за допомогою ІКТ». Вчителі, що координували роботу учнів Оксана Олександрівна Павельчук та Любов Адамівна Костючик. 16 учнів були об’єднані у декілька дискусійних груп.

Яким чином телефон і комп’ютер можуть бути корисними для оцінювання? Як оцінювання знань допомагає вчитися? Що таке електронний журнал? Наскільки це дієво?

Всі пропозиції по даних питаннях було передано для розгляду на загальношкільних дебатах.

DIGITAL CAMERA

1. yulkucher

Доброго вечора. А у вас діє система електронного журналу?

2. Ewa

Видно, что ученики были активны. Интересно, как они относятся к електронному журналу. Как Вы думаете, это хорошо, ецли родители знают оценки детей сразу, или лучше, чтобы ребёнок мог сначала сам сказать о своих отметках?

1. lyumahun

Це,звичайно, залежить від взаємовідносин в сім’ї, та в будь-якому випадку батьки мають право знати оцінки своїх дітей.

3. allasuprun

Оцінювання за допомогою ІКТ спрощують роботу вчителя, але не можно повністю замінити живе оцінювання старань дитини

4. larsuleva

В умовах сьогоднішнього життя електронний журнал дає змогу батькам, які, можливо, в певний час можуть бути відсутні, прослідковувати та контролювати стан навчання дитини. Тому це крок вперед.