Проведено День ЦО в школі

DSC09021

21 квітня в Городоцькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів було проведено “День цивільної оборони”. В період підготовки дня ЦО було активізовано пропаганду цивільної оборони через усні виступи, демонстрацію учбових фільмів, навчання учнів з питань цивільної оборони та основ безпеки життєдіяльності.
Основними заходами, проведеними в цей день у школі стали:
– засідання штабу ЦО;
– відпрацювання прийомів користування засобами індивідуального захисту, а саме тренування по одяганню протигазів, захисних костюмів, по транспортуванню і мобілізації постраждалих під час HC);
– проведено заняття ЦО «Евакуація школи під час пожежі»;
– відпрацювано практичні навички відповідно до “Плану дій у HC”, під час яких перевірено реальну готовність учасників навчально-виховного процесу до дій в умовах надзвичайної ситуації.

DSC09008     DSC09010DSC09022      P1060614Рисунок3Рисунок2

1 коментар