МОВНИЙ ТАБІР «FRIENDSHIP»

З 30 травня по 10 червня у Вознесенській ЗШ  І-ІІІ ступенів працював літній мовний табір «Friendship», у якому учні 1-4 класів виявили бажання вдосконалити свої знання з англійської мови.

Вчителі англійської мови Татаринова О.О та Яценко Н.М. поділили учнів на загони: «Капітошки» (1-2 класи), «Чебурашка» (3-4 класи). Кожен загін придумав собі назву і девіз англійською мовою.

У таборі діти цікаво проводили свій час, протягом двох тижнів вони переглядали мультфільми  англійською мовою, спілкувалися, співали, танцювали, грали, брали участь у спортивних вікторинах, малювали, виготовляли сувеніри з різних підручних матеріалів. Діти були активними і зацікавленими: показали свої знання з іноземної мови, пригадували вивчені слова та фрази і граматичний матеріал.

Наприкінці табірної зміни вчителі разом із школярами підготували звітний концерт. Глядачі слухали пісні, вірші, дивилися інсценізацію відомої казки «Ріпка» на англійській мові.