МЕНТОРИ ПРОЕКТУ

Так, як в польській версії програми, учасників програми підтримують ментори – відмінні педагоги, тренери і лідери. Вони обралися спосеред наяктивніших учасників попередніх етапів “Класної школи” і пройшли додатковий тренінг проведений польськими експертами.

Хто такий МЕНТОР “Класної школи”?

– це досвідчений вчитель, який протягом всього шкільного року підтримує школи, які долучились до проекту на пізніших етапах,
– інформує учасників про програму, ділиться своїм досвідом,
– на основі записів у блогах регулярно надає зворотній зв’язок щодо завдань,
– підтримує зусилля шкіл щодо отримання сертифікатів, нагадає школам про обов’язки у програмі,
– вибирає “хороші практики” з-посеред описів завдань у шкільних блогах.

 

 nina1 Сивізіна Ніна Петрівна

Заступник директора з НВР, вчитель російської мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Кілійської районної ради Одеської області, автор сучасної моделі навчального закладу – «Школи сприяння здоров’ю – Школи ефективного розвитку компетентної творчої особистості», шкільний     координатор проекту УВК «Класна школа», член Міжнародного педагогічного клубу.

 

 vika1 Гавриліна Вікторія Вікторівна

Вчитель хімії та основ здоров’я.  Вчитель вищої категорії, методист.  Працюю в гімназії 11 міста Кам’янське та в ліцеї інформаційних технологій при ДНУ імені Олеся Гончара.  Педагогічний стаж 22 роки.  Захоплююсь ІКТ, використовую можливості платформ  Office 365 Microsoft  та Google Apps Education Edition.  Комбіную в практиці тренінгову, традиційну системи навчання та проектні технології.  Вірю,  що українські навчальні заклади стануть «Класними школами»!

 

 nianko1 Нянько Олена Володимирівна

Працюю у Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №28 ім. Т.Г. Шевченка заступником директора з навчально-виховної роботи. Учитель української мови та літератури. Маю досвід реалізації молодіжних учнівських проектів.

 

 tkachuk1 Ткачук Алла Олександрівна

практичний психолог, спеціаліст I категорії Вознесенської ЗШ I-III ступенів Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області. Моє життєве кредо: «Успіху досягає той, хто його прагне. Без віри у свої сили і свої здібності не можна братися за жодну справу». Маю багато наукових публікацій у фахових виданнях. Активна, цілеспрямована, ініціативна, творча. Маю захоплення – подорожувати. Є керівником шкільної волонтерської групи «Прометей».

 

maksymovych1 Максимович Зоряна Юріївна

Вчитель фізики та астрономії СЗШ №38 м. Львова. Цікавлюся інноваційними технологіями навчання, захоплююся проектною діяльністю, беру участь  в конкурсах проектів, проводжу практичні заняття для вчителів фізики міста та області з впровадження проектної діяльності у навчальному процесі, організувала обласний конкурс учнівських проектів «Фізика навколо нас». Завжди використовую можливість отримати новий досвід на семінарах, майстер-класах, вебінарах.

 

 diachok1 Дячок Світлана Олександрівна

Заступник директора з виховної роботи, вчитель-методист української мови та літератури і зарубіжної літератури  Колиндянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чортківського району Тернопільської області. Секретар Української Асоціації вчителів зарубіжної літератури України, член Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін “Нова Доба”, експерт Українського центру оцінювання якості знань, ментор українсько-польського проекту «Класна школа». Активна учасниця Всеукраїнських освітянсько-наукових конференцій,  семінарів, конкурсів, проектів. Авторка п’ятдесяти статей та наукових праць.  Тому усе, що пов’язане із педагогікою – цікавить найбільше!

 ruban1  

Світлана Рубан

Вчитель історії та правознавства Стрийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-Методист. Член Всеукраїнської асоціації викладачів суспільних дисциплін “Нова Доба”. Учасниця ряду Міжнародних та Всеукраїнських семінарів з громадянської освіти та прав людини. Тренер курсів “Ми –  громадяни України” та “Практичне право”.

 

herba1 Гербаносенко Ольга

 

Вчитель історії, класний керівник 9-го класу, голова м/о
класних керівників, пед. стаж 11 років, керівник волонтерського загону
 “Від серця до серця”. Маю перемоги в міській ярмарці пед. ідей.
 Заміжня, виховую синочка Тимофія. Хочу навчитися новому і поділитися
тим про що знаю.

 

 ella1 Елла Ситник

Вчитель історії та правознавства спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики Деснянського р-ну м.Києва. Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. Педагогічний стаж – 30 років. Відмінник освіти України. Лауреат Всеукраїнських конкурсів: «Класний керівник року. Крок у XXI сторіччя» (2000 р.) та «Учитель року – 2007» в номінації «Правознавство». Нагороджена Почесним знаком «Василь Сухомлинський» (2008 р.). Делегат II та III з’їздів працівників освіти і науки України. Член Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба». Тренер з громадянської освіти.

 

 sulewa1 Сулева Лариса Володимирівна

Вчитель історії та правознавства загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Дубечне. Закінчила історичний факультет Львівського університету ім І. Франка в 1998 р., стаж педагогічної роботи 17 років. Вчитель вищої категорії. Керівник музею історії села Дубечне. У 2015 р. стала переможцем обласного конкурсу «Творчі сходинки педагогів Волині». Співпрацює з асоціацією «Нова Доба». Бере участь в роботі районного та шкільного методоб’єднання вчителів суспільствознавчих дисциплін. Проектна діяльність, робота в МАН, участь в конкурсах та краєзнавчих експедиціях викликає в мене інтерес, до чого спонукаю і учнів: Бовкуш Олена стала фіналістом Всеукраїнської дискусії старшокласників України на тему «Права людини в ХХ ст..» в2012р., Патейчук Аліна у Всеукраїнському конкурсі «Історія України. Державотворення» в обласному етапі зайняла ІІІ місце, учні Власюк Дмитро та Балачук Аліна стали переможцями Міжнародного конкурсу з українознавства 2011 та 2015 рр.

 markus1 Маркусь Наталія

Вчитель історії та правознавства, член Всеукраїнської Асоціації викладачів історії  та суспільних дисциплін «Нова Доба»,тренер. Учасник міжнародних та всеукраїнських проектів, які реалізовувалися Європейською асоціацією викладачів історії ЄВРОКЛІО («Спільна історія, діалог культур» ); ВА «Нова Доба»(«Громадянин», «Слідами історії», «Посилення мережі Євроклубів в Україні», Молодіжні дискусія на тему: «Права людини та уроки історії»); Українським центром вивчення історії Голокосту, Українською Гельсінською спілкою з прав людини та ін.

 

 

 

Share Button

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>