Публікація найкращого досвіду

Дорогі учасники проекту Класна школа!

Наближається кінець 2016 року  і, разом з ним, підходить до завершення ІІІ етап нашого проекту. На цьому етапі  вами було зроблено чимало цікавих і корисних справ. Школи-новачки проводили дебати в класах і загальношкільні обговорення кодексів 2:0. Більш досвідчені школи організували ярмарки і фестивалі присвячені ІКТ. Учасники І та ІІ етапів проводили роботу у різноманітних проектах. У роботі Вам допомагали наші ментори і консультанти від польських колег. Ваш найкращий досвід не повинен залишитися поза увагою. Наприкінці ІІІ етапу проекту хороші практики згаданих видів діяльності мають увійти в друковане видання матеріалів нашого проекту.  Ментори проекту – наші українські колеги мають завдання відшукати ваш найкращий досвід. Просимо Вашої допомоги – якнайшвидше описати і відправити описи вашого досвіду для публікації за таким алгоритмом:

1. Назва школи та імья   вчителя (консультанта, координатора)
  2. Що було зроблено (дебати, кодекс, ярмарок, фестиваль, проект)
  3. Як це вплинуло на вашу роботу, шкільне життя тощо.
  4. Рекомендації для тих, хто хоче зробити подібне.
  5. Фотографії, які ілюструють подію вставлені в текст, а також окремо у форматі високої роздільності для публікації (300 pdi)

Ваша робота матиме велике значення для продовження проекту у 2017 році.

Просимо надсилати ваші матеріали на адресу координаторів проекту olhapedans@hotmail.com  та iwo.magierski@ceo.org.pl до 7.12.2016

Координатори проекту

About Ольга Педан-Слєпухіна