Вебінари на допомогу учасникам проекту

Шановні учасники проекту «Класна школа»!

Нещодавно розпочався третій етап роботи в нашому проекті. До нашого товариства долучилися понад 30 нових шкіл.

Для багатьох нових та й не нових учасників часто постають запитання у процесі діяльності в проекті. Для відповіді на такі запитання, для обміну кращим досвідом,  ми запланували серію вебінарів. Ось розклад роботи таких вебінарів:

1. Вебінардля досвідчених шкіл. Загальні питання в проекті (цілі, види діяльності, чому приділити увагу). ПОНЕДІЛОК 17 жовтня 18.00
  2. Вебінар для досвідчених шкіл. Технічні питання в проекті.  ВІВТОРОК 18 жовтня 18.00.
  3. Вебінар для нових шкіл ІІІ етапу. Загальні питання в проекті (цілі, види діяльності,  чому приділити увагу). ЧЕТВЕР 20 жовтня 18.00.
  4. Вебінар для нових шкіл ІІІ етапу. Технічні питання в проекті. П’ЯТНИЦЯ 21 жовтня 18.00.
  5. Вебінар для всіх учасників. «Дебати у проекті Класна школа» СЕРЕДА 26 жовтня  18.00
  6. Вебінар для всіх учасників. «Освітні проекти» ПОНЕДІЛОК 31 жовтня 18.00
  7. Вебінар для менторів. СЕРЕДА 9 листопада 18.00
  8. Вебінар для всіх учасників. «Питання авторського права» LED BY CREATIVE COMMONS EXPERT, ПОНЕДІЛОК 5 грудня 18.00

На Ваші електронні адреси надійде запрошення до вебінару. Платформа, на якій відбуватиметься вебінар може вмістити 48 учасників, тому візьмуть участь ті, хто зареєструється на цій платформі скоріше. Кожний навчальний заклад може «зекономити» місце на платформі, якщо координатор  та інші учасники з одної школи зберуться біля одного комп’ютера. ВАЖЛИВО! Щоб у вашого комп’ютера був звук. Інструкція долучення до платформи вебінару надійде на адреси Вашої електронної пошти.

До скорої зустрічі!

Координатори проекту «Класна щкола»

About Ольга Педан-Слєпухіна

Вчитель історії СЗШ № 65 м. Львова